Zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej!

Branża deweloperska każdego roku zmienia się na lepsze. Dbanie o komfort i satysfakcję mieszkańców naszych osiedli jest dla nas tak samo istotne, co troska o ekologię. Bycie „eko” nie jest dla nas modą, a obowiązkiem, który staramy się wypełniać na wszystkich płaszczyznach naszej działalności.

Do troski o ekologię pragniemy zachęcić również Państwa. 22 maja podczas Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej wspólnie podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinessa w zbudowaniu największego na świecie domu dla owadów. Ta niecodzienna inicjatywa ma za zdanie zwiększyć świadomość społeczną na temat coraz to większego spadku liczebności owadów latających. Duży, rekordowy domek zbudowany będzie ze 150 innych, mniejszych. Czujemy się tym bardziej zaszczyceni, że jeden z domków wchodzących w skład rekordowej budowli stanie na naszej inwestycji Kabacka Przystań Prestige.

Pomóc i stać się częścią historii może każdy! Zapraszamy na to niecodziennie wydarzenie już 22 maja o godz. 12:00 na płytę Desantu 3 Dywizji Piechoty na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Wystąpienia edukatorów Eco Avengers, gry i zabawy z nagrodami dla dzieci oraz wspólne bicie rekordu Guinessa to tylko część atrakcji, jaka na Państwa czeka! Zapraszamy całe rodziny oraz wszystkich tych, którym nie jest obojętny los naszych małych, owadzich przyjaciół. Do zobaczenia!

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis