Warszawa + – nowy Bilet Metropolitarny

Bilet Metropolitalny został stworzony na potrzeby gmin aglomeracji warszawskiej. Zakłada trzy poziomy dofinansowania zakupu Biletu Metropolitalnego przez gminy, w zależności od tego, który rodzaj biletu posiada mieszkaniec. Do wyboru: „Bilet Warszawa+1”, „Bilet Warszawa+2” oraz „Bilet Warszawa+3”.

Oferta została stworzona specjalnie dla mieszkańców metropolii warszawskiej, rozliczających się z podatków w gminie, która podpisała porozumienie z Zarządem Transportu Miejskiego.
Bilety są w sprzedaży wyłącznie w Punktach Obsługi Pasażerów, na specjalnej Karcie Miejskiej. Gmina Piaseczno posiada taki punkt na terenie piaseczyńskiego dworca PKP.

Punkt Obsługi Pasażera ZTM Dworzec PKP w Piasecznie
Ul. Dworcowa 9
05-500 Piaseczno

Piaseczyńska Karta Mieszkańca jest wydawana osobom, których miejscem zamieszkania jest gmina Piaseczno. Jeśli osoba nie jest zameldowana na pobyt stały w gminie Piaseczno, podczas składania wniosku  jest zobowiązana do okazania formularza podatkowego PIT za ostatni rok, w którym wskazane miejsce zamieszkania znajduje się na terenie gminy Piaseczno. Należy pamiętać o tym, że wypełniony formularz PIT musi być zatwierdzony przez Urząd Skarbowy w Piasecznie lub poprzez przedstawienie Urzędowego Poświadczenia Odbioru.

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis