Kabacka Przystań Prestige – Onyks i Bursztyn – Nowa Oferta!

Onyks i Bursztyn - nowe domy od JDM Deweloper

JDM Deweloper bardzo szybko się rozwija ciągle wzbogacając swoją ofertę. Z przyjemnością chcemy poinformować o wprowadzeniu do oferty Kabackiej Przystani Prestige dwóch nowych typów domów: Bursztyn oraz Onyks. Jest to kolejny etap inwestycji, która z całą pewnością wyróżnia się swoją niepowtarzalnością. Nowoczesne domy znajdujące się w Józefosławiu charakteryzują się pięknymi i dużymi ogrodami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą nowych domów!

Bursztyn

Kolejny etap inwestycji Kabacka Przystań Prestige realizowanej przez JDM Deweloper to doskonała oferta wyróżniająca się wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Należy zaznaczyć, iż Bursztyn to dom o oryginalnym, jedynym w swoim rodzaju wyglądzie wewnętrznym. Wejście na parterze prowadzi do eleganckiego holu, który jest tak zaprojektowany, aby pomieścić szafę nawet o bardzo dużych rozmiarach! Co więcej? W pobliżu wiatrołapu znajduje się specjalne miejsce, które może posłużyć jako garderoba lub spiżarnia.

Zastanawiasz się czym wyróżnia się nowy dom Bursztyn?

  • Bardzo dużą zaletą domów dostępnych w kolejnym etapie inwestycji jest otwarta przestrzeń. Powstała ona dzięki otwartej kuchni, która posiada 2 oddzielne strefy: jadalnię oraz specjalne miejsce do wypoczynku.
  • Duże okna w salonie, dzięki którym pomieszczenia są jasne, a jednocześnie pozwalają cieszyć się pięknym widokiem ogrodu
  • To jeszcze nie wszystko! Projektując dom Bursztyn wykorzystaliśmy wszystkie nasze możliwości do maximum, dzięki czemu nawet mała wnęka pod schodami stała się idealnym miejscem na gościnną toaletę.

Co istotne? Ogólna powierzchnia użytkowa domu Bursztyn to 127, 33 m2 (bez garażu+ pakiet miejsc postojowych). Na piętrze naszej nowej inwestycji znajdują się 3 komfortowe pokoje o wymiarach: 10m2, 12m2, i 13m2, które można zaaranżować w dowolny sposób. Są to pomieszczenia, które świetnie sprawdzą się jako: pokoje dla dzieci, sypialnia bądź gabinet.

Bardzo dużym atutem domu jest niezwykle funkcjonalna łazienka znajdująca się na piętrze. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla całej rodziny! Nie sposób zapomnieć o poddaszu, gdyż jest to jeden z największych atutów domu Bursztyn. Jest to duża, dodatkowa przestrzeń, którą również można zaaranżować według własnych potrzeb. Pomieszczenie w KPP Projekt można zagospodarować jako sypialnię, łazienkę czy pokój gościnny.

Onyks

Kolejną świetną propozycją jest nowy typ domu Onyks o powierzchni użytkowej 191, 96 m2, z pakietem miejsc postojowych oraz garażem!

Powinieneś wiedzieć, że JDM Deweloper przykłada uwagę do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Dlatego też Onyks znajdujący się w naszej nowej ofercie to dom, który charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność. Nowy projekt został stworzony zwłaszcza z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach.

Wejście na parterze prowadzi do funkcjonalnego holu, który łączy się z innymi pomieszczeniami. Poprzez prostokątny kształt holu bez żadnego problemu można umieścić w nim przesuwną szafę. Onyks to również świetna propozycja dla tych, którzy cenią czystość i porządek, bowiem przy wejściu zaprojektowaliśmy specjalne pomieszczenie, które można wykorzystać jako pomieszczenie gospodarcze bądź spiżarnię. Dużym plusem domu jest nowocześnie zaprojektowana kuchnia połączona z salonem. To korzystne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można zwiększyć przestrzeń dzienną. Co więcej? Takie zastosowanie zapewni Ci nie tylko idealne miejsce na odpoczynek, ale również zagwarantuje piękny widok z okna na Twój prywatny ogród! Pokój dzienny został tak zaprojektowany, aby pomieścić nie tylko duży stół, ale również strefę dla wypoczynku. Mając na uwadze wygodę i komfort mieszkańców, wnękę pod schodami zaaranżowaliśmy jako toaletę. Dużą zaletą nowej inwestycji Kabacka Przystań Prestige jest specjalny pakiet miejsc postojowych: garaż oraz miejsce najazdowe i postojowe.

Onyks – idealny dom dla rodziny

Czy wiesz, że samo piętro domu Onyks to aż 69 m2? Na piętrze znajdują się 3 pokoje o wymiarach: 11 m2, 12 m2, 20 m2 a także pomieszczenie służące jako prywatny gabinet o wymiarach 9 m2. Pokój o największej powierzchni doskonale sprawdzi się jako sypialnia dla rodziców, bowiem jest on wyposażony w prywatną łazienkę oraz garderobę. Bliskie położenie dwóch mniejszych pokoi sprawia, iż są one świetnym miejscem dla dzieci. Dużym atutem piętra domu jest rodzinna łazienka o dużej powierzchni, która bez problemu pomieści zarówno wannę jak i prysznic!

Tak jak w przypadku Bursztynu, tak również Onyks posiada dodatkową przestrzeń do wykorzystania na poddaszu. Duża powierzchnia 59 m2 daje spore możliwości aranżacyjne, dzięki czemu możesz urządzić dodatkowy pokój, gabinet, łazienkę czy nawet siłownię.

Zarówno Bursztyn jak i Onyks to nowoczesne i eleganckie domy, które znajdują się w ofercie 2 etapu inwestycji Kabackiej Przystani Prestige. Wyróżnia je modny i oryginalny wygląd oraz niezwykła funkcjonalność! Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszy dom dla siebie!

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis