Dom Perła – Bogata oferta Kabackiej Przystani Prestige!

Dom Perła w inwestycji Kabacka Przystań Prestige

JDM Developer może pochwalić się ciągle rozwijającą się ofertą nowych inwestycji, w których skład wchodzą nowoczesne i modne domy. Jednym z nim jest Perła, przepiękny dom, który wyróżnia się swoim oryginalnym stylem oraz designem.

Powierzchnia użytkowa domu Perła to 150 m2:

  • Poddasze użytkowe- wylewka, ocieplenie dachu, obicie KG zacierane na łączeniach, oraz okna dachowe)
  • Duży garaż oraz 2 miejsca postojowe
  • Garderoba
  • Kuchnia w kształcie litery U
  • Oraz własny duży ogród


To nie wszystko! Bardzo dużym atutem mieszkania w Perle jest specjalne, dodatkowe pomieszczenie – pralnia, która jest tak zaprojektowana, że spełni oczekiwania wszystkich nawet najbardziej wymagających klientów!

Oferta KPP to mieszkania znajdujące się w Józefosławiu, które charakteryzuje wysoki standard oraz elegancja! Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie zapoznaj się bliżej z piękną inwestycją jaką jest Perła!

Dom Perła – Parter


Warto zaznaczyć, iż dom Perła to nowoczesne, przestronne mieszkanie. Na dużą uwagę zasługuje niezwykła funkcjonalność domu, bowiem dzięki indywidualnemu wejściu, które prowadzi do holu, w łatwy sposób połączyliśmy użytkowanie z estetyką i efektem wizualnym. Dzięki temu powstało miejsce, które bez większego problemu pomieści zarówno szafki jak i szafę o dużych rozmiarach.

JDM Developer przykłada uwagę do wszystkich szczegółów, ponieważ istotne jest każde pomieszczenie. Dlatego też kuchnia w kształcie litery U została zaprojektowana przede wszystkim pod kątem funkcjonalnym. Otwarta kuchnia to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ łączy się z jadalnią i salonem. Jej układ sprawia, że możliwe jest podzielenie jej na osobne strefy: zapasów, gotowania oraz przechowywania.


Liczy się dla Nas satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego też staramy się spełniać wszystkie stawiane nam wymagania! Dzięki dużym oknom, które znajdują się w salonie, przyszli domownicy Perły mogą być pewni pięknego widoku na swój własny ogród. Co więcej? Zarówno w naszych innych inwestycjach jak i w Perle otrzymujecie Państwo możliwość zagospodarowania dodatkowej przestrzeni znajdującej się pod schodami na toaletę. Również sam garaż do nie wszystko, gdyż zapewniliśmy również miejsce najazdowe oraz miejsce postojowe!

Dom Perła – Piętro

Piętro perły zostało zaprojektowanie w taki sposób, aby jak najlepiej służyć jego mieszkańcom. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie:

  • Pierwsza o powierzchni około 14,5 m2
  • Druga ze specjalną garderobą o łącznej powierzchni 20 m2

Co istotne? Obydwie sypialnie są ustawne, zarówno z jednej jak i drugiej widać piękny widok na ogród. Dodatkową strefę relaksu zapewni elegancka, wygodna i komfortowa łazienka. Bardzo dobrym i nietuzinkowym rozwiązaniem w nowej inwestycji Kabackiej Przystani Prestige jest dodatkowe pomieszczenie- niezwykle funkcjonalna pralnia, która spełni oczekiwania wszystkich klientów. Z kolei wnęki znajdujące się w holu dają możliwość montażu nawet dużej szafy, która bez problemu pomieści wszystkie najważniejsze przedmioty codziennego użytku!

Poddasze Perły

Kolejną dużą zaletą mieszkania JDM Developer jest specjalna, dodatkowa przestrzeń znajdująca się na poddaszu. Dzięki temu wszystkie pomieszczenia, które znajdują się na tej kondygnacji można zaaranżować na wiele możliwości. Funkcjonalne poddasze sprawia, iż można urządzić w nim: sypialnie, prywatny gabinet a także pokój gościnny bądź łazienkę.

Perła to nowoczesny, modny i elegancki dom znajdujący się w ofercie Kabackiej Przystani Prestige! Mieszkanie przyciąga wzrok nie tylko swoim oryginalnym wyglądem, ale także samym miejscem, bowiem znajduje się w pobliżu pięknego Lasu Kabackiego. Jeśli pragniesz bardziej szczegółowo zapoznać się z naszą oferta, koniecznie skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis