Atuty mieszkania blisko Lasu Kabackiego

Las Kabacki zimą

Zalety mieszkania w pobliżu Lasu Kabackiego- dlaczego warto?

W Polsce jest wiele ciekawych miejsc do zamieszkania, nie tylko w wielkich centrach miast. Co istotne? Przy wyborze domu bądź mieszkania bardzo ważnym czynnikiem jest jego lokalizacja! Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na nieruchomości w spokojniejszych rejonach, które znajdują się na obrzeżach miast. Kabackaprestige jest świetnym rozwiązaniem. Zamieszkanie w pobliżu Lasu Kabackiego niesie ze sobą szereg korzyści między innymi: możliwość obcowania z naturą na co dzień a także korzystanie z basenu, który znajduje się na terenie Lasu Kabackiego

Czy dom w Lesie Kabackim jest dobrą inwestycją?

Czy wiesz, że każdego roku w pobliżu Lasu Kabackiego przybywają nowe domy i mieszkania? Wynika to przede wszystkim z rosnącego zapotrzebowania rynku, coraz więcej warszawiaków i nie tylko postanawia przeprowadzić się do atrakcyjnej pod wieloma względami miejscowości pod Warszawą. Bardzo dużą zaletą tego miejsca jest fakt, iż jest to ciągle teren nie przeludniony ze względu na dostępność bardzo rozległej przestrzeni. Między osiedlami jest odpowiednia odległość, wolna przestrzeń, a chodniki są bardzo szerokie.

Co więcej? Kabackaprestige należycie zadbała również o wszechobecną zieleń! Mieszkając w pobliżu Lasu Kabackiego masz możliwość codziennego spacerowania, oddychania świeżym powietrzem, brania udziału w wycieczkach rowerowych na specjalnie przygotowanych szlakach. Warto dodać, iż również do centrum miasta można dostać się w bardzo szybki sposób, komunikacją miejską lub korzystając z metra. Jest to świetne rozwiązanie dla mieszkańców, bowiem mogą przemieszczać się do innych części miasta w sposób ekonomiczny i komfortowy!

Las Kabacki to doskonałe miejsce, w którym możesz zrelaksować się, podziwiać naturę, oraz uprawiać aktywność fizyczną! Latem leśne alejki w parku bardzo często stają się deptakiem dla wielu wczasowiczów.

Kabacka Przystań – świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi

Rodzina na ścieżce Lasu Kabackiego.

Domy i mieszkania w pobliżu Lasu Kabackiego cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi. Za tym wyborem przemawia przede wszystkim:

  • Zielone otoczenie
  • Dobrze wyposażone place zabaw
  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Szybki dostęp do placówek szkolno- wychowawczych

Dzieci mogą spędzać czas na boiskach, placach zabaw, korzystać z basenu w Lesie Kabackim, starsze dzieci mogą również uczęszczać na skatepark. Wolny czas można spędzać także na siłowni oraz w klubach fitness. Jak widać oferta kulturalna i rozrywkowa jest bardzo bogata i zróżnicowana. Wybierając Kabackaprestige nie ma mowy o żadnej nudzie!

Inne zalety mieszkania w Lesie Kabackim

Warto zaznaczyć, że Józefosław to również świetne rozwiązanie dla osób starszych, które pragną żyć w sprzyjających im warunkach. Do dyspozycji jest naprawdę bardzo wiele:

  • Centra handlowe
  • Punkty kulturalno- rozrywkowe
  • Ośrodki sportowe
  • Lokale gastronomiczne

W okolicy Lasu Kabackiego panuje wszechobecny porządek i czystość, należy również podkreślić, iż Józefosław ciągle się rozwijaja, można więc spodziewać się kolejnych udogodnień i atrakcji. Jest to miejsce, które uważane jest za wyjątkowo bezpieczne. Józefosław może pochwalić się bardzo dobrze rozwiniętą siecią ścieżek rowerowych, istnieje możliwość wypożyczenia rowerów ze specjalnych stacji rowerowych.

Las Kabacki to nie tylko zwykły park, ale także przepiękny rezerwat krajobrazowy, uznawany za największy rezerwat przyrody na całym Mazowszu! Powstały tutaj specjalne ścieżki przyrodnicze, które pozwalają skutecznie przybliżyć historię miejsca, ale także życia leśnego i samego funkcjonowania rezerwatu. Mieszkając w pobliżu Lasu Kabackiego masz możliwość swobodnego spacerowania, biegania, jazdy na rowerze oraz organizacji ognisk, pikników i grilli. Jest to miejsce o coraz bogatszej infrastrukturze zarówno miejskiej jak i kulturalnej!

Jeśli jesteś zainteresowany zapoznaj się z ofertą Kabackaprestige i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i Twojej rodziny! Nasze domy zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo, a pobliski Las Kabacki czyste powietrze!

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
KP serwis